Ay manzarası "Kapadokya"Kapadokya'nın güzel manzarasına hayret edin ve halen bilinmeyen bir bölgenin kültürel mekanlarını keşfedin.
Bunlardan biri mağara konutları, kiliseleri ve tüf konileriyle birlikte Göreme Milli Parkı, diğeri Aksaray ilindeki Melendiz Nehri'nin Ihlara Vadisi, ya da yer altı ve gerçek bir yer olan muhteşem Özkonak ve Kaymaklı yeraltı şehirleri. Deneyim: Bu iki ilden birine yapılan ziyaretler kaçırılmamalıdır! Benzer mağara evleriyle tanınmış diğer yerler ise Uçhisar, Ortahisar, Ürgüp ve Zelve'dir. Gizemli iç bölgeler ile ünlü sahil bölgesi Türk Rivierası arasındaki kontrastı deneyimleyin.

Kapadokya'nın güzel manzarasına hayret edin ve halen bilinmeyen bir bölgenin kültürel mekanlarını keşfedin.
Birincisi, Göreme Milli Parkı, mağara meskenleri ve kiliseleri ve tüf konileri ile Aksaray ilindeki Melendiz Nehri'nin Ihlara Vadisi'ni ya da yeraltında ve gerçek bir yüzölçümü olan muhteşem Özkonak ve Kaymaklı yeraltı şehirleri. Deneyim: Bu iki ilden birine yapılan ziyaretler kaçırılmamalıdır! Benzer mağara evleriyle tanınmış diğer yerler ise Uçhisar, Ortahisar, Ürgüp ve Zelve'dir.
Gizemli iç bölgeler ile ünlü sahil bölgesi Türk Rivierası arasındaki kontrastı deneyimleyin.
En az 8 gün
Antalya’da başlayıp Antalya’da gezinin sona ermesi tavsiye edilir.
Banyo uzatma mümkün

En az 8 gün
Antalya’da başlayıp Antalya’da gezinin sona ermesi tavsiye edilir.
Banyo uzatma mümkün